سرگرد شما سرد می شود، صورتحساب همراه با ارزش

استفاده موثر از ماه‌های زمستان و در واقع در زیر همراه با فصل تعطیلات که شما را به خود جذب می‌کند، بدون شک تفاوت بزرگی را در هزینه‌های برق مشاهده می‌کنید. با توجه به میزانی که شرکت‌های برق عموماً از خریداران درخواست می‌کنند، طیف  مالی فوتبال لیورپولگسترده‌ای از بیمه در داخل تبلیغات وجود دارد، همراه با OFGEM که معمولاً احتمالاً یک اکتشاف ظریف جدید را شروع می‌کنند. آنها علاوه بر این، اقامتگاه‌هایی در سراسر گاتویک به همراه بخش‌های منتخب اسکاتلند احتمالاً حدود 75 پوند پرداخت خواهند کرد. 00 اضافی مربوط به برق در مقایسه با اقامتگاه های داخل جنوب شرقی که شامل پادشاهی متحده است.

و همچنین این موضوع بر اقتصاد کلی شما تأثیر منفی می گذارد و بسیاری از افراد به کار نیاز دارند، در نتیجه هزینه ها می تواند یک ناراحتی بزرگ باشد، به خصوص زمانی که ویژگی های گرمایش خانه شما در نتیجه شرایط برفی باشد. با توجه به اینکه شرکت‌های برق از جمله پترول بریتانیا، جنوب شرق الکتریک و برق اسکاتلندی بیشتر فکر می‌کنند که ما هزینه‌های او را افزایش خواهیم داد، زمان‌بندی شما همیشه نمی‌تواند جدی‌تر باشد.

گفته می شود که می تواند ضروری باشد که همراه با ارزیابی فروشندگان خرید کنید تا بتوانید راه حل ایده آل را پیدا کنید. برای انجام این کار می توانید از سایت های اینترنتی مشابه Uswitch و Moneysupermarket استفاده کنید و فقط با کدپستی جستجو کنید. بسیاری از فروشندگان برنامه های داده آنلاین خاصی را ارائه می دهند، که به نوبه خود لزوماً به این معنی است که می توانید از هزینه های مقرون به صرفه تری استفاده کنید. همچنین این امکان وجود دارد که به صورت آنلاین به صورت حساب فعلی خود دسترسی داشته باشید و همچنان قرائت های روانی متر خود را ارائه دهید و همچنین صورتحساب الکترونیکی بدون کاغذ دریافت کنید. در حال حاضر EDF به دلیل پایین‌ترین قیمت دو شرکت بنزینی به دلیل قبض آنلاین Saver 7 نامیده می‌شود، بسیاری از کارشناسان دریافته‌اند که یک خانواده ممکن است تا 405 پوند حفظ کند. 00 در سال تقویمی با انتقال به قیمت فعلی قرارداد، علاوه بر این، 100 پوند به شما می دهند. 00 سود لذت بخش.

آخرین شرایط برفی شما به طور کلی فشار جدیدی را در دستگاه های گرمایش خانه با استفاده از United Kingdom Petrol ایجاد می کند و درجات بسیار قابل توجهی از تماس های تلفن همراه را دریافت می کند. پرسش‌های مربوط به دیگ‌های کاملاً جدید همراه با طراحان ارائه‌دهنده کوره، جو را به شدت افزایش می‌دهد در حالی که مردان و زنان برای تهیه دستگاه‌های کاملاً جدید که همراه با از پیش تنظیم شده در دمای ناخوشایند نصب شده‌اند، می‌دوند. پترول انگلستان دارای کمک تکنیک گرمایش منحصر به فرد خود است که به آن Homecare گفته می شود، با این حال این امر با AA که ممکن است اخیراً تنوع منحصر به فرد خود را ارائه کرده باشد، به پایان رسیده است. مربوط به کاربران AA آنها فقط 19 پوند هزینه دارد. 99 در ماه مربوط به اختلال عملکرد کوره با همراه با وضعیت اضطراری خانگی نتیجه می شود.

از سورپرایزهای وحشتناک همراه با دمای بالا در خانه خود که به مقدار کمتری مربوط می شود دوری کنید

ساده‌ترین راه برای دوری از شگفتی‌های وحشتناک باید این باشد که به طور مؤثر ملک خود را برای هوای سرد آماده نگه دارید، این می‌تواند به کاهش هزینه‌های شما در هزینه‌های برق و دمای بالا در خانه شما کمک کند.

حداقل 12 ماه یکبار باید رادیاتورهای فعلی خود را خون ریزی کنید تا مطمئن شوید که همه به درستی کار می کنند.

عایق کاری جعبه های نامه، درها و پنجره ها با استفاده از بسته پی وی سی می تواند هزینه های شما را کاهش دهد و تضمین کند که نمی توانید به طور اجتنابی از شر درجه حرارت بالا خلاص شوید.

اضافه کردن لامپ های نگهدارنده برق در خانه شما می تواند تا 50 پوند هزینه کمتری برای شما داشته باشد. 00 برای هر لامپ در طول سال تقویمی. علاوه بر این، آنها معمولاً 10 دوره طولانی دوام می‌آورند، بنابراین این بدان معناست که معمولاً نیازی به تعویض این افراد ندارید و همیشه با از دست دادن و همچنین از دست دادن ردپا، در محیط طبیعی مهربان‌تر رفتار خواهید کرد.

اگر هوا واقعاً یخبندان است، معمولاً برای شما اغواکننده است که ترموستات خود را تقویت کنید، با این وجود، اگر فقط 1.5 درجه سانتیگراد تغییر شکل دهید، ممکن است 10٪ از هزینه های گرمایش خانه فرار کنید.

اغلب یک کوره جدید در واقع غیر قابل تعمیر است و همچنین قطعات شما معمولاً ارائه نمی شوند در این صورت یک کوره با نام تجاری جدید بهتر صرفاً انتخاب خواهد بود. از سوی دیگر، این گزارش اصلاً نامطلوب نیست، در حال حاضر بیشتر دیگ‌های بنزین باید دیگ‌های چگالشی درجه A باشند، که اتفاقاً در تبدیل برق مستقیم به دمای بالا مفید هستند که به نوبه خود می‌تواند به شما کمک کند پس از مدتی صرفه‌جویی قابل توجهی داشته باشید. به عنوان مثال، اگر آخرین کوره بنزین شما بیش از 12 سال باشد، تقریباً می تواند یک کوره جدید با رتبه G باشد و همیشه می تواند فقط 60-70٪ مفید باشد، بنابراین 30-40٪ در برق مصرفی زیاد نمی شود. درجه حرارت برای افراد خانواده یک کوره متراکم کاملاً جدید با درجه A 90٪ مفید است.

Leave a Comment